Přeskočit na obsah

BIOGENA

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995 v Českých Budějovicích. V průběhu let se vypracovala na uznávanou českou značku čajů, zároveň získala řadu certifikátů (Klasa, IFS, Výrobce biopotravin, Český výrobek) a vyhrála několikrát cenu Obal roku.

 

VLASTNÍ VÝROBA

Pečlivý výběr surovin z pestré palety bylin a ovoce a výroba z těch nejkvalitnějších surovin dává našim čajům ten nejlepší základ. Navíc připravujeme všechny receptury lahodných čajových variací ve vlastní vývojové laboratoři v Českých Budějovicích. Pro čaje Biogena jsou charakteristické nejen rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť, ale i osobité obaly včetně luxusních dárkových kolekcí.

KVALITA A CERTIFIKÁTY

V našich výrobních halách najdete ty nejmodernější balicí technologie na výrobu porcovaných i sypaných čajů pro hromadné stravování a domácnosti. Proces výroby probíhá dle přísných požadavků mezinárodní normy IFS (International Featured Standard). Hlavním cílem IFS je vytvořit společný standard s jednotným systémem hodnocení, který bude akreditovaný a který svým hodnocením dokáže srovnat a transparentně posoudit kvalitu v rámci celého dodavatelského řetězce.